

Керамічна плитка Мозаїка (31.4x31.4) 13632- Myhome Mosaico Quercia 2.9*2.9 - Myhome з колекції Myhome Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.4x31.4) 13632- Myhome Mosaico Quercia 2.9*2.9 - Myhome найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.4см і довжина плитки дорівнює 31.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Мозаїка (31.4x31.4) 13632- Myhome Mosaico Quercia 2.9*2.9 - Myhome з колекції Myhome Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.4x31.4) 13632 Мйхам Мозейко Кварші 2.9*2.9 Мйхам з колекції Мйхам Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.4x31.4) 13632 Мюхоме Мосаіко Кьуеркіа 2.9*2.9 Мюхоме з колекції Мюхоме Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.4 × 31.4 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Myhome Settecento |
| Найменування 2 | 13632- MyhomeMosaicoQuercia2.9*2.9 |
| Колекція | Myhome |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 19,54 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,592 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.592 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | -13632 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Мозаїка (31.4x31.4) 13632- Myhome Mosaico Quercia 2.9*2.9 - Myhome з колекції Myhome Settecento