

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 R93A Stratford White Mosaico Ragno Stratford з колекції Stratford Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 R93A Stratford White Mosaico Ragno Stratford найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 R93A StratfordWhiteMosaico Ragno Stratford з колекції Stratford Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 R93A Стретфорд Віт Мозейко Регно Стретфорд з колекції Стретфорд Регно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 R93A Стратфорд Вхіте Мосаіко Рагно Стратфорд з колекції Стратфорд Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Stratford |
| Колекція | Stratford Ragno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.36 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.36м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | R93A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 R93A Stratford White Mosaico Ragno Stratford з колекції Stratford Ragno