Мозаїка (30x30) 89528 Abete B.2,5X2,5Mos Mosmosaico Su Foglio - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec



Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 89528 Abete B.2,5X2,5Mos Mosmosaico Su Foglio - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 89528 Abete B.2,5X2,5Mos Mosmosaico Su Foglio - Woodtime найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка (30x30) 89528 Abete B.2,5X2,5Mos Mosmosaico Su Foglio - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 89528 Ебет .2,5гз2,5мос Мосмозейко С'ю Фоглє Вудтім з колекції Вудтім Моносібек", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 89528 Абете Б.2,5кс2,5мос Мосмосаіко Су Фогліо Вудтіме з колекції Вудтіме Монокібес". Виробник цієї плитки Monocibec може бути помилково написаний як Monocibec, Моносібек, Монокібес і навіть як Ьщтщсшиус, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Monocibec |
| Серія | Woodtime Monocibec |
| Найменування 2 | 89528 AbeteB.2,5X2,5MosMosmosaicoSuFoglio |
| Колекція | Woodtime |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 35 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 89528 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (30x30) 89528 Abete B.2,5X2,5Mos Mosmosaico Su Foglio - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec