

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Mosaico Nuvola Bianco 144 Pz - Nuvola - NUM10D з колекції Nuvola Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Mosaico Nuvola Bianco 144 Pz - Nuvola - NUM10D найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 Mosaico Nuvola Bianco144 Pz - Nuvola - NUM10D з колекції Nuvola Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Мозейко Н'юволєй Bianco144 Пз Н'юволєй NUM10D з колекції Н'юволєй Ескот", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Мосаіко Нувола Bianco144 Пз Нувола NUM10D з колекції Нувола Аскот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Аскот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 5.92 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Nuvola |
| Колекція | Nuvola Ascot |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9,5 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | NUM10D |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 30x30 Mosaico Nuvola Bianco 144 Pz - Nuvola - NUM10D з колекції Nuvola Ascot