

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) PGZBXD3 Mos 3DClay4* - Buxstone з колекції Buxstone Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) PGZBXD3 Mos 3DClay4* - Buxstone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка (30x30) PGZBXD3 Mos3DClay4* - Buxstone з колекції Buxstone Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) PGZBXD3 Mos3DClay4* 'юксстан з колекції 'юксстан Пенарія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) PGZBXD3 Mos3DClay4* Буксстоне з колекції Буксстоне Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Buxstone Panaria |
| Найменування 2 | PGZBXD3 Mos3DClay4* |
| Колекція | Buxstone |
| Ефект | 3D,Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PGZBXD3 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) PGZBXD3 Mos 3DClay4* - Buxstone з колекції Buxstone Panaria