Мозаїка 30x30 EX7001 Mosaico Grey Cotto Petrus Extra з колекції Extra Cotto Petrus
Cotto Petrus

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 EX7001 Mosaico Grey Cotto Petrus Extra з колекції Extra Cotto Petrus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 EX7001 Mosaico Grey Cotto Petrus Extra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка 30x30 EX7001 Mosaico Grey Cotto Petrus Extra з колекції Extra Cotto Petrus може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 EX7001 Мозейко Грей Котто Петрас Ікстрєй з колекції Ікстрєй Котто Петрас", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 EX7001 Мосаіко Греі Котто Петрус Екстра з колекції Екстра Котто Петрус". Виробник цієї плитки Cotto Petrus може бути помилково написаний як Cottopetrus, Котто Петрас, Котто Петрус і навіть як Сщеещ Зуекгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cotto Petrus |
| Серія | Extra |
| Колекція | Extra Cotto Petrus |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(12шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | EX7001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 30x30 EX7001 Mosaico Grey Cotto Petrus Extra з колекції Extra Cotto Petrus