

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Anthology01 White Natural Mosaico36 Rt - Anthology - LGCAL01 з колекції Anthology Lea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Anthology01 White Natural Mosaico36 Rt - Anthology - LGCAL01 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Мозаїка 30x30 Anthology01 White Natural Mosaico36 Rt - Anthology - LGCAL01 з колекції Anthology Lea може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Anthology01 Віт Нетєрел Mosaico36 Рт Ензолоджі LGCAL01 з колекції Ензолоджі Леей", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Anthology01 Вхіте Натурал Mosaico36 Рт Антхологі LGCAL01 з колекції Антхологі Леа". Виробник цієї плитки Lea може бути помилково написаний як Lea, Le, Леей, Леа і навіть як Дуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 9.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea |
| Серія | Anthology |
| Колекція | Anthology Lea |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,45 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,45м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | LGCAL01 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка 30x30 Anthology01 White Natural Mosaico36 Rt - Anthology - LGCAL01 з колекції Anthology Lea