Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Gravity Mosaic Cosmic Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles



Керамічна плитка Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Gravity Mosaic Cosmic Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Gravity Mosaic Cosmic Light Grey Love Tiles Gravity найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 34см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Gravity Mosaic Cosmic Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Гревіті Мозейк Космік Лайгт Грей Лов Тілс Гревіті з колекції Гревіті Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Гравіті Мосаіс Сосміс Лігхт Греі Лове Тілес Гравіті з колекції Гравіті Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 29 × 34 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Gravity |
| Колекція | Gravity Love Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B663.0150.047K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | білий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Мозаїка 29x34 B663.0150.047K Gravity Mosaic Cosmic Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles