Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Infinity mustang slate light grey Aleluia Mustang Slate з колекції Mustang Slate Aleluia



Керамічна плитка Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Infinity mustang slate light grey Aleluia Mustang Slate з колекції Mustang Slate Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Infinity mustang slate light grey Aleluia Mustang Slate найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Infinity mustang slate light grey Aleluia Mustang Slate з колекції Mustang Slate Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Інфініті м'юстенг слейт лайгт грей Олелієй М'юстенг Слейт з колекції М'юстенг Слейт Олелієй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Інфініті мустанг слате лігхт греі Алелуіа Мустанг Слате з колекції Мустанг Слате Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.5 × 59.2 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Mustang Slate |
| Колекція | Mustang Slate Aleluia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 5шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | DC941 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 29.5x59.2 DC941 Infinity mustang slate light grey Aleluia Mustang Slate з колекції Mustang Slate Aleluia