

Керамічна плитка Мозаїка 29,5x29,5 Mosaic Greige Urban Stone-Urban Stone-DC4001 з колекції Urban Stone Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29,5x29,5 Mosaic Greige Urban Stone-Urban Stone-DC4001 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка 29,5x29,5 Mosaic Greige Urban Stone-Urban Stone-DC4001 з колекції Urban Stone Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29,5x29,5 Мозейк Грейдж Ербен Стан Ербен Стан DC4001 з колекції Ербен Стан Олелієй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29,5x29,5 Мосаіс Греіге Урбан Стоне Урбан Стоне DC4001 з колекції Урбан Стоне Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 4,7x4,7см |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 13.53 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Urban Stone |
| Колекція | Urban Stone Aleluia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,5 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | DC4001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 29,5x29,5 Mosaic Greige Urban Stone-Urban Stone-DC4001 з колекції Urban Stone Aleluia