

Керамічна плитка Мозаїка 29.5x29.5 DC336 Mosaic Castle Coffee Oak Aleluia Castle з колекції Castle Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x29.5 DC336 Mosaic Castle Coffee Oak Aleluia Castle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Мозаїка 29.5x29.5 DC336 Mosaic Castle Coffee Oak Aleluia Castle з колекції Castle Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x29.5 DC336 Мозейк Кестл Коффі Оук Олелієй Кестл з колекції Кестл Олелієй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x29.5 DC336 Мосаіс Кастле Коффее Оак Алелуіа Кастле з колекції Кастле Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 18.6 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Castle |
| Колекція | Castle Aleluia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 29.5x29.5 DC336 Mosaic Castle Coffee Oak Aleluia Castle з колекції Castle Aleluia