Мозаїка 28x32 B25MCPS4A Pure Stone Mosaic Circles GreyA Margres Pure Stone з колекції Pure Stone Margres
Margres

Керамічна плитка Мозаїка 28x32 B25MCPS4A Pure Stone Mosaic Circles GreyA Margres Pure Stone з колекції Pure Stone Margres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 28x32 B25MCPS4A Pure Stone Mosaic Circles GreyA Margres Pure Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 28x32 B25MCPS4A PureStoneMosaicCirclesGreyA Margres Pure Stone з колекції Pure Stone Margres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 28x32 B25MCPS4A Пєр Стан Мозейк Сєрклс Грей Ей Маргрс Пєр Стан з колекції Пєр Стан Маргрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 28x32 B25MCPS4A Пуре Стоне Мосаіс Кірклес Греі А Маргрес Пуре Стоне з колекції Пуре Стоне Маргрес". Виробник цієї плитки Margres може бути помилково написаний як Margres, Маргрс, Маргрес і навіть як Ьфкпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Коло |
| Розмір | 28 × 32 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Margres |
| Серія | Pure Stone |
| Колекція | Pure Stone Margres |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 7 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 7шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | B25MCPS4A |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Мозаїка 28x32 B25MCPS4A Pure Stone Mosaic Circles GreyA Margres Pure Stone з колекції Pure Stone Margres