Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Gravity Mosaic Impetus Green Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles



Керамічна плитка Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Gravity Mosaic Impetus Green Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Gravity Mosaic Impetus Green Love Tiles Gravity найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 23см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5503. |
Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Gravity Mosaic Impetus Green Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Гревіті Мозейк Імпетас Грін Лов Тілс Гревіті з колекції Гревіті Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Гравіті Мосаіс Імпетус Греен Лове Тілес Гравіті з колекції Гравіті Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Трикутник |
| Розмір | 23 × 23 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Gravity |
| Колекція | Gravity Love Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 8шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B664.0173.007 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Мозаїка 23x23 B664.0173.007 Gravity Mosaic Impetus Green Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles