Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. Res. Grey. L - Architect Resin - R309G8R з колекції Architect Resin Ergon



Керамічна плитка Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. Res. Grey. L - Architect Resin - R309G8R з колекції Architect Resin Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. Res. Grey. L - Architect Resin - R309G8R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17см і довжина плитки дорівнює 22.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. Res. Grey. L - Architect Resin - R309G8R з колекції Architect Resin Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 17x22,6 Мос. Дс. Мін. Рс. Грей. Л Арчітект Режін R309G8R з колекції Арчітект Режін Єргон", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 17x22,6 Мос. Дес. Мін. Рес. Греі. Л Арчітест Ресін R309G8R з колекції Арчітест Ресін Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 17 × 22.6 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Серія | Architect Resin |
| Колекція | Architect Resin Ergon |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | R309G8R |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий білий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. Res. Grey. L - Architect Resin - R309G8R з колекції Architect Resin Ergon