Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. R. Brown Rl - Architect Resin - R309G6R з колекції Architect Resin Ergon



Керамічна плитка Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. R. Brown Rl - Architect Resin - R309G6R з колекції Architect Resin Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. R. Brown Rl - Architect Resin - R309G6R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17см і довжина плитки дорівнює 22.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. R. Brown Rl - Architect Resin - R309G6R з колекції Architect Resin Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 17x22,6 Мос. Дс. Мін. Р. Броуун Рл Арчітект Режін R309G6R з колекції Арчітект Режін Єргон", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 17x22,6 Мос. Дес. Мін. Р. Бровн Рл Арчітест Ресін R309G6R з колекції Арчітест Ресін Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 17 × 22.6 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Серія | Architect Resin |
| Колекція | Architect Resin Ergon |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | R309G6R |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Мозаїка 17x22,6 Mos. Des. Min. R. Brown Rl - Architect Resin - R309G6R з колекції Architect Resin Ergon