Мозаїка 1548-05 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка 1548-05 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 1548-05 30x30 Equilibrio Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 1548-05 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 1548 05 30x30 Іквілібрє Арт Енд Нетєрєй з колекції Іквілібрє Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 1548 05 30x30 Екьуілібріо Арт Анд Натура з колекції Екьуілібріо Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 24.94 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Equilibrio Art And Natura |
| Колекція | Equilibrio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 11 шт / 24.94 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Мікс |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(45,89,53) HEX: #87690f RGB: 135, 105, 15 | RAL Design: 080 40 40 Autumn Leaf Brown (Коричнева Осіння Листя)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 119 119 | |
| hsv(40,86,41) HEX: #694b0f RGB: 105, 75, 15 | RAL Design: 080 40 40 Autumn Leaf Brown (Коричнева Осіння Листя)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 455 455 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 1548-05 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura