Мозаїка 1548-01 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка 1548-01 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 1548-01 30x30 Equilibrio Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 1548-01 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 1548 01 30x30 Іквілібрє Арт Енд Нетєрєй з колекції Іквілібрє Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 1548 01 30x30 Екьуілібріо Арт Анд Натура з колекції Екьуілібріо Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 24.94 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Equilibrio Art And Natura |
| Колекція | Equilibrio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 11 шт / 24.94 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Мікс |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 | |
| hsv(200,90,59) HEX: #0f6996 RGB: 15, 105, 150 | RAL Design: 250 40 40 Europe Blue (Європейський Синій)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 641 641 | |
| hsv(207,100,53) HEX: #004a87 RGB: 0, 74, 135 | RAL Design: 270 30 40 Prince Blue (Синій Принц)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 2945 2945 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 1548-01 30x30 Equilibrio Art And Natura з колекції Equilibrio Art And Natura