

Керамічна плитка Декор Tgk L3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Tgk L3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8011 Горіхово-коричневий Pantone 7518. |
Декор Tgk L3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola може бути прочитано англійською мовою як "Декор Тгк L3012T Рм 30x120 Вуд 1A4 Аймолєй з колекції Вуд 1A4 Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Декор Тгк L3012T Рм 30x120 Вуд 1A4 Імола з колекції Вуд 1A4 Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 32.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Wood 1A4 Imola |
| Колекція | Wood 1A4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 32.52 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | WTGK L3012T RM |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(40,75,24) HEX: #3d2e0f RGB: 61, 46, 15 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4485 4485 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Tgk L3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola