Декор Stand. 29.4x29.4 Guilford Top Cer з колекції Guilford TopCer
TopCer

Керамічна плитка Декор Stand. 29.4x29.4 Guilford Top Cer з колекції Guilford TopCer виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Stand. 29.4x29.4 Guilford Top Cer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.4см і довжина плитки дорівнює 29.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 4985. |
Декор Stand. 29.4x29.4 Guilford TopCer з колекції Guilford TopCer може бути прочитано англійською мовою як "Декор Стенд. 29.4x29.4 Гілфорд Топ Сар з колекції Гілфорд Топ Сар", на неправильно прочитаном як "Декор Станд. 29.4x29.4 Гуілфорд Топ Кер з колекції Гуілфорд Топ Кер". Виробник цієї плитки TopCer може бути помилково написаний як TopCer, Топсар, Топкер і навіть як ЕщзСук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.4 × 29.4 см |
| Вага | 22.3 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | TopCer |
| Серія | Guilford TopCer |
| Колекція | Guilford |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.21 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.21 м.кв. / 14 шт / 22.3 кг |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(38,53,88) HEX: #e0b569 RGB: 224, 181, 105 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Декор Stand. 29.4x29.4 Guilford Top Cer з колекції Guilford TopCer