

Керамічна плитка Декор Sand Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici з колекції Bohemian Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Sand Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 49.75см і довжина плитки дорівнює 99.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор Sand Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici з колекції Bohemian Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Сенд Нетєрел 49.75x99.55 Бохемайян Епарісі з колекції Бохемайян Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Санд Натурал 49.75x99.55 Бохеміан Апарікі з колекції Бохеміан Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 49.75 × 99.55 см |
| Вага | 34.102 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Bohemian Aparici |
| Колекція | Bohemian |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.486 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.486 м.кв. / 3 шт / 34.102 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8431940000003 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Декор Sand Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici з колекції Bohemian Aparici