

Керамічна плитка Декор Blend Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici з колекції Bohemian Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Blend Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 49.75см і довжина плитки дорівнює 99.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Декор Blend Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici з колекції Bohemian Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бленд Нетєрел 49.75x99.55 Бохемайян Епарісі з колекції Бохемайян Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Бленд Натурал 49.75x99.55 Бохеміан Апарікі з колекції Бохеміан Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 49.75 × 99.55 см |
| Вага | 34.102 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Bohemian Aparici |
| Колекція | Bohemian |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.486 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.486 м.кв. / 3 шт / 34.102 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8431940370021 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Декор Blend Natural 49.75x99.55 Bohemian Aparici з колекції Bohemian Aparici