

Керамічна плитка Декор Rvr L3012Bs Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Rvr L3012Bs Rm 30x120 Wood 1A4 Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Декор Rvr L3012Bs Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola може бути прочитано англійською мовою як "Декор Рвр L3012Bs Рм 30x120 Вуд 1A4 Аймолєй з колекції Вуд 1A4 Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Декор Рвр L3012Bs Рм 30x120 Вуд 1A4 Імола з колекції Вуд 1A4 Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 32.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Wood 1A4 Imola |
| Колекція | Wood 1A4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 32.52 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | WRVR L3012BS RM |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Rvr L3012Bs Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola