Декор Romanesque Dublin And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Romanesque Dublin And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Romanesque Dublin And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.1см і довжина плитки дорівнює 15.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Декор Romanesque Dublin And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Ромейнеск Д'юблін Енд Блек Он Віт 15.1x15.1 Одйсей Орігінел Стйл з колекції Одйсей Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Романескьуе Дублін Анд Бласк Он Вхіте 15.1x15.1 Одюссеі Орігінал Стюле з колекції Одюссеі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.1 × 15.1 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Odyssey Original Style |
| Колекція | Odyssey |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 15 шт / 0.48 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8015V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий антрацит |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Romanesque Dublin And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style