Декор Persian Dark Grey And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Persian Dark Grey And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Persian Dark Grey And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.1см і довжина плитки дорівнює 15.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Persian Dark Grey And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Паршіен Дарк Грей Енд Блек Он Віт 15.1x15.1 Одйсей Орігінел Стйл з колекції Одйсей Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Персіан Дарк Греі Анд Бласк Он Вхіте 15.1x15.1 Одюссеі Орігінал Стюле з колекції Одюссеі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.1 × 15.1 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Odyssey Original Style |
| Колекція | Odyssey |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 15 шт / 0.48 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8155V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Persian Dark Grey And Black On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style