Декор Gold Leaf 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Gold Leaf 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Gold Leaf 30x60 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 5855. |
Декор Gold Leaf 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Гоулд Леейф 30x60 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Голд Леаф 30x60 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 3.53 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-GLF6030 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 | |
| hsv(40,46,76) HEX: #c2a469 RGB: 194, 164, 105 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(40,38,94) HEX: #f0d195 RGB: 240, 209, 149 | RAL Design: 085 85 30 Willow-Flower Yellow (Жовта Лугова Квітка)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 468 468 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Gold Leaf 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style