Плитка Aurora Borealis Ventus 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Aurora Borealis Ventus 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Aurora Borealis Ventus 30x60 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 7458. |
Плитка Aurora Borealis Ventus 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Еерорєй Бореоліс Вентас 30x60 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Аурора Бореаліс Вентус 30x60 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 17.87 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.78 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 2.71 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-VEN6030F |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Aurora Borealis Ventus 30x60 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style