

Керамічна плитка Декор Domino White 25x75 Mat And More Fap з колекції Mat And More Fap виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Domino White 25x75 Mat And More Fap найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Domino White 25x75 Mat And More Fap з колекції Mat And More Fap може бути прочитано англійською мовою як "Декор Доміно Віт 25x75 Мет Енд Мор Феп з колекції Мет Енд Мор Феп", на неправильно прочитаном як "Декор Доміно Вхіте 25x75 Мат Анд Море Фап з колекції Мат Анд Море Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 14.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Mat And More Fap |
| Колекція | Mat And More |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.93 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.93 м.кв. / 5 шт / 14.25 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | fOVM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Domino White 25x75 Mat And More Fap з колекції Mat And More Fap