

Керамічна плитка Декор 25x75 F Pf0 Sheer Canvas Bronze Inserto - Sheer з колекції Sheer FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 25x75 F Pf0 Sheer Canvas Bronze Inserto - Sheer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Декор 25x75 F Pf0 Sheer Canvas Bronze Inserto - Sheer з колекції Sheer FAP може бути прочитано англійською мовою як "Декор 25x75 Ф Pf0 Шір Кенвес Бранз Інсарто Шір з колекції Шір Феп", на неправильно прочитаном як "Декор 25x75 Ф Pf0 Шеер Канвас Бронзе Інсерто Шеер з колекції Шеер Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Sheer |
| Колекція | Sheer FAP |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,5 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор 25x75 F Pf0 Sheer Canvas Bronze Inserto - Sheer з колекції Sheer FAP