

Керамічна плитка Декор Decor Geom Colors 34x66.5 Mundi Domino з колекції Mundi Domino виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Geom Colors 34x66.5 Mundi Domino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 34см і довжина плитки дорівнює 66.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Decor Geom Colors 34x66.5 Mundi Domino з колекції Mundi Domino може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Джіом Колорс 34x66.5 М'юні Доміно з колекції М'юні Доміно", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Геом Колорс 34x66.5 Мунді Доміно з колекції Мунді Доміно". Виробник цієї плитки Domino може бути помилково написаний як Domino, Domin, Доміно, Доміно і навіть як Вщьштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 34 × 66.5 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Domino |
| Серія | Mundi Domino |
| Колекція | Mundi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.13 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.13 м.кв. / 5 шт / 28 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MD75R |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Декор Decor Geom Colors 34x66.5 Mundi Domino з колекції Mundi Domino