

Керамічна плитка Декор Damasco B Oro 50x100 Sartoria Petracers з колекції Sartoria Petracers виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Damasco B Oro 50x100 Sartoria Petracers найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Декор Damasco B Oro 50x100 Sartoria Petracers з колекції Sartoria Petracers може бути прочитано англійською мовою як "Декор Демеско Оро 50x100 Сарторія Петрейсарс з колекції Сарторія Петрейсарс", на неправильно прочитаном як "Декор Дамаско Б Оро 50x100 Сарторіа Петракерс з колекції Сарторіа Петракерс". Виробник цієї плитки Petracers може бути помилково написаний як Petracers, Петрейсарс, Петракерс і навіть як Зуекфсукі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Sartoria Petracers |
| Колекція | Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.5 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.5 м.кв. / 5 шт / 18.5 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SA DB ORO |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор Damasco B Oro 50x100 Sartoria Petracers з колекції Sartoria Petracers