

Керамічна плитка Декор 9,8x60 Fas. Grec. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47105 з колекції Meteorite Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 9,8x60 Fas. Grec. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47105 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Декор 9,8x60 Fas. Grec. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47105 з колекції Meteorite Versace може бути прочитано англійською мовою як "Декор 9,8x60 Фес. Грек. Нет Ма'єл/оро Метіоріт 47105 з колекції Метіоріт Варсейс", на неправильно прочитаном як "Декор 9,8x60 Фас. Грес. Нат Міел/оро Метеоріте 47105 з колекції Метеоріте Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 9.8 × 60 см |
| Вага | 5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Meteorite |
| Колекція | Meteorite Versace |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 47105 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(38,62,76) HEX: #c2964a RGB: 194, 150, 74 | RAL Design: 080 70 50 Antique Brass (Антична Латунь)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор 9,8x60 Fas. Grec. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47105 з колекції Meteorite Versace