

Керамічна плитка Декор 9,8x60 Fas. Grec. Lap Miel/Oro - Meteorite - 47275 з колекції Meteorite Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 9,8x60 Fas. Grec. Lap Miel/Oro - Meteorite - 47275 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1024 Охра жовта Pantone 4515. |
Декор 9,8x60 Fas. Grec. Lap Miel/Oro - Meteorite - 47275 з колекції Meteorite Versace може бути прочитано англійською мовою як "Декор 9,8x60 Фес. Грек. Леп Ма'єл/оро Метіоріт 47275 з колекції Метіоріт Варсейс", на неправильно прочитаном як "Декор 9,8x60 Фас. Грес. Лап Міел/оро Метеоріте 47275 з колекції Метеоріте Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 9.8 × 60 см |
| Вага | 5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Meteorite |
| Колекція | Meteorite Versace |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 47275 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(43,58,71) HEX: #b5974c RGB: 181, 151, 76 | RAL Design: 085 60 40 Lichen Green (Зелений Лишайник)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 4515 4515 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор 9,8x60 Fas. Grec. Lap Miel/Oro - Meteorite - 47275 з колекції Meteorite Versace