

Керамічна плитка Декор 16,5x100 Silver Fascia Matt - Legarage - 82340 з колекції Legarage Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 16,5x100 Silver Fascia Matt - Legarage - 82340 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.5см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Декор 16,5x100 Silver Fascia Matt - Legarage - 82340 з колекції Legarage Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Декор 16,5x100 Сілвар Фесші Метт Легарейдж 82340 з колекції Легарейдж Сардомас", на неправильно прочитаном як "Декор 16,5x100 Сілвер Фассіа Матт Легараге 82340 з колекції Легараге Сердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Сердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 16.5 × 100 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Legarage |
| Колекція | Legarage Cerdomus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 82340 |
| Вид | Декор |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Декор 16,5x100 Silver Fascia Matt - Legarage - 82340 з колекції Legarage Cerdomus