

Керамічна плитка Бордюр Torone Lineare Giallo Htv7 4.5x10 Tivoli Del Conca з колекції Tivoli Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Torone Lineare Giallo Htv7 4.5x10 Tivoli Del Conca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.5см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 4755. |
Бордюр Torone Lineare Giallo Htv7 4.5x10 Tivoli Del Conca з колекції Tivoli Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Торан Лінеар Га'яло Htv7 4.5x10 Тіволі Дел Канкєй з колекції Тіволі Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Тороне Лінеаре Гіалло Htv7 4.5x10 Тіволі Дел Конка з колекції Тіволі Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.5 × 10 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Tivoli Del Conca |
| Колекція | Tivoli |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10.3 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 1.3 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | TG RJ 11 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,31,94) HEX: #f0d2a5 RGB: 240, 210, 165 | RAL Design: 080 85 30 Vespa Yellow (Жовтий Шершень)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4755 4755 | |
| hsv(36,33,88) HEX: #e0c396 RGB: 224, 195, 150 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 482 482 | |
| hsv(34,58,71) HEX: #b5884c RGB: 181, 136, 76 | RAL Design: 075 60 40 Funchal Yellow (Жовтий Фуншал)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(34,64,65) HEX: #a6783c RGB: 166, 120, 60 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 873 873 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(45,25,94) HEX: #f0e1b4 RGB: 240, 225, 180 | RAL Design: 095 90 20 Pearl Yellow (Жовті Перли)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5807 5807 | |
| hsv(40,50,71) HEX: #b5975b RGB: 181, 151, 91 | RAL Design: 080 60 30 Golden Quartz Ochre (Золота Кварцова Охра)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(38,57,82) HEX: #d1a55a RGB: 209, 165, 90 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(38,62,76) HEX: #c2964a RGB: 194, 150, 74 | RAL Design: 080 70 50 Antique Brass (Антична Латунь)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(34,70,59) HEX: #96692d RGB: 150, 105, 45 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4635 4635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр Torone Lineare Giallo Htv7 4.5x10 Tivoli Del Conca з колекції Tivoli Del Conca