

Керамічна плитка Бордюр Symbol Gold Mold 3x20 Enigma Aparici з колекції Enigma Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Symbol Gold Mold 3x20 Enigma Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 7532. |
Бордюр Symbol Gold Mold 3x20 Enigma Aparici з колекції Enigma Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Сймбол Гоулд Моулд 3x20 Інігмєй Епарісі з колекції Інігмєй Епарісі", на неправильно прочитаном як "Бордюр Сюмбол Голд Молд 3x20 Енігма Апарікі з колекції Енігма Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 20 см |
| Вага | 18.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Enigma Aparici |
| Колекція | Enigma |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Товщина | 9.8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 48 шт / 6.348 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8430828236749 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(30,67,35) HEX: #593b1d RGB: 89, 59, 29 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 462 462 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Бордюр Symbol Gold Mold 3x20 Enigma Aparici з колекції Enigma Aparici