

Керамічна плитка Бордюр Ma Bombato Khaki 2.2x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Ma Bombato Khaki 2.2x15 Plus Cevica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Бордюр Ma Bombato Khaki 2.2x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Мєй Бамбейто Кхейкі 2.2x15 Плас Севікєй з колекції Плас Севікєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ма Бомбато Кхакі 2.2x15 Плус Кевіка з колекції Плус Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 15 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Plus Cevica |
| Колекція | Plus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 13 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 150 шт / 8.7 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2215MLBOKHA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,25,71) HEX: #b5b588 RGB: 181, 181, 136 | RAL Design: 110 70 20 Wall Green (Зелена Стіна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Бордюр Ma Bombato Khaki 2.2x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica