

Керамічна плитка Бордюр Ma Bombato Esmeralda Craquele 2.2x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Ma Bombato Esmeralda Craquele 2.2x15 Plus Cevica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6025 Папоротево-зелений Pantone 350. |
Бордюр Ma Bombato Esmeralda Craquele 2.2x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Мєй Бамбейто Ісмаролдєй Креквел 2.2x15 Плас Севікєй з колекції Плас Севікєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ма Бомбато Есмералда Сракьуеле 2.2x15 Плус Кевіка з колекції Плус Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 15 см |
| Вага | 11 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Plus Cevica |
| Колекція | Plus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 13 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 150 шт / 8.7 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2215MLBOESM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(100,43,41) HEX: #4b693c RGB: 75, 105, 60 | RAL Design: 140 40 30 Peacock Green (Зелений Павич)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 350 350 | |
| hsv(120,50,12) HEX: #0f1f0f RGB: 15, 31, 15 | RAL Design: 140 20 20 Bavarian Green (Баварський Зелений)RAL Classic: 6007 Пляшково-зеленийPantone: 357 357 | |
| hsv(120,33,18) HEX: #1f2e1f RGB: 31, 46, 31 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6007 Пляшково-зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(90,50,24) HEX: #2e3d1f RGB: 46, 61, 31 | RAL Design: 130 30 20 Kelp Green (Зелена Морська Водорість)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 5605 5605 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,40,29) HEX: #3b4a2c RGB: 59, 74, 44 | RAL Design: 130 30 20 Kelp Green (Зелена Морська Водорість)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5605 5605 | |
| hsv(120,33,53) HEX: #5b875b RGB: 91, 135, 91 | RAL Design: 150 50 30 Field Green (Польовий Зелений)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,27,65) HEX: #79a679 RGB: 121, 166, 121 | RAL Design: 140 70 30 Aniseed Leaf Green (Зелені Листя Аніса)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 556 556 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Бордюр Ma Bombato Esmeralda Craquele 2.2x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica