Бордюр Corner Lisbon Beige Coffee Brown 21.5x21.5 Octagon Top Cer з колекції Octagon TopCer
TopCer

Керамічна плитка Бордюр Corner Lisbon Beige Coffee Brown 21.5x21.5 Octagon Top Cer з колекції Octagon TopCer виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Corner Lisbon Beige Coffee Brown 21.5x21.5 Octagon Top Cer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.5см і довжина плитки дорівнює 21.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Бордюр Corner Lisbon Beige Coffee Brown 21.5x21.5 Octagon TopCer з колекції Octagon TopCer може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Корнар Лісбон Бейдж Коффі Броуун 21.5x21.5 Октейгон Топ Сар з колекції Октейгон Топ Сар", на неправильно прочитаном як "Бордюр Корнер Лісбон Беіге Коффее Бровн 21.5x21.5 Остагон Топ Кер з колекції Остагон Топ Кер". Виробник цієї плитки TopCer може бути помилково написаний як TopCer, Топсар, Топкер і навіть як ЕщзСук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21.5 × 21.5 см |
| Країна | Португалія |
| Бренд | TopCer |
| Серія | Octagon TopCer |
| Колекція | Octagon |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14 шт / 11.9 кг |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1ST01D2911S29 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(220,27,65) HEX: #7988a6 RGB: 121, 136, 166 | RAL Design: 270 60 15 Lilac Blue (Синій Бузок)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7453 7453 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Бордюр Corner Lisbon Beige Coffee Brown 21.5x21.5 Octagon Top Cer з колекції Octagon TopCer