

Керамічна плитка Бордюр Aruak Vainilla 2.5x21.8 Nora Vives з колекції Nora Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Aruak Vainilla 2.5x21.8 Nora Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 21.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Бордюр Aruak Vainilla 2.5x21.8 Nora Vives з колекції Nora Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Араейк Вейнілєй 2.5x21.8 Норєй Вівс з колекції Норєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Аруак Ваінілла 2.5x21.8 Нора Вівес з колекції Нора Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 21.8 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Nora Vives |
| Колекція | Nora |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.75 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 3.82 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Бордюр Aruak Vainilla 2.5x21.8 Nora Vives з колекції Nora Vives