

Керамічна плитка Бордюр Aruak Negro 2.5x21.8 Nora Vives з колекції Nora Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Aruak Negro 2.5x21.8 Nora Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 21.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Бордюр Aruak Negro 2.5x21.8 Nora Vives з колекції Nora Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Араейк Негро 2.5x21.8 Норєй Вівс з колекції Норєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Аруак Негро 2.5x21.8 Нора Вівес з колекції Нора Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 21.8 см |
| Вага | 17.33 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Nora Vives |
| Колекція | Nora |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 3.82 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,100,6) HEX: #00000f RGB: 0, 0, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Бордюр Aruak Negro 2.5x21.8 Nora Vives з колекції Nora Vives