

Керамічна плитка Бордюр 1x50 Mondrian Giallo M - MN Mondrian з колекції MN Mondrian Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 1x50 Mondrian Giallo M - MN Mondrian найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8001 Охра коричнева Pantone 4505. |
Бордюр 1x50 Mondrian Giallo M - MN Mondrian з колекції MN Mondrian Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 1x50 Манрайян Га'яло М Н Манрайян з колекції Н Манрайян Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр 1x50 Мондріан Гіалло М Мн Мондріан з колекції Мн Мондріан Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1 × 50 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | MN Mondrian |
| Колекція | MN Mondrian Del Conca |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(43,70,59) HEX: #96792d RGB: 150, 121, 45 | RAL Design: 085 50 40 Marshy Green (Зелена Тряса)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4505 4505 | |
| hsv(45,73,65) HEX: #a6882d RGB: 166, 136, 45 | RAL Design: 090 60 50 Faint Green (Блікло-Зелений)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4505 4505 | |
| hsv(45,62,76) HEX: #c2a44a RGB: 194, 164, 74 | RAL Design: 090 70 50 Gooseberry Yellow (Жовтий Аґрус)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр 1x50 Mondrian Giallo M - MN Mondrian з колекції MN Mondrian Del Conca