

Керамічна плитка Бордюр 0,8x60 Paint Matita Turchese - Paint - HPNM12 з колекції Paint Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 0,8x60 Paint Matita Turchese - Paint - HPNM12 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 0.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 646. |
Бордюр 0,8x60 Paint Matita Turchese - Paint - HPNM12 з колекції Paint Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 0,8x60 Пейнт Метітєй Тєрчез Пейнт HPNM12 з колекції Пейнт Харбарія", на неправильно прочитаном як "Бордюр 0,8x60 Паінт Матіта Турчесе Паінт HPNM12 з колекції Паінт Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 0.8 × 60 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Paint |
| Колекція | Paint Herberia |
| У палеті м.кв. | 80,64 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 8 шт |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | HPNM12 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(204,45,65) HEX: #5b88a6 RGB: 91, 136, 166 | RAL Design: 250 50 20 Mallorca Blue (Синя Майорка)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Бордюр 0,8x60 Paint Matita Turchese - Paint - HPNM12 з колекції Paint Herberia