

Керамічна плитка Бордюр 0,8x60 Paint Matita Arancio - Paint - HPNM13 з колекції Paint Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 0,8x60 Paint Matita Arancio - Paint - HPNM13 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 0.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2004 Помаранчевий Pantone 173. |
Бордюр 0,8x60 Paint Matita Arancio - Paint - HPNM13 з колекції Paint Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 0,8x60 Пейнт Метітєй Аренсє Пейнт HPNM13 з колекції Пейнт Харбарія", на неправильно прочитаном як "Бордюр 0,8x60 Паінт Матіта Аранкіо Паінт HPNM13 з колекції Паінт Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 0.8 × 60 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Paint |
| Колекція | Paint Herberia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 8 шт |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | HPNM13 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | охра коричнево-сірий |
| hsv(23,87,88) HEX: #e0681d RGB: 224, 104, 29 | RAL Design: 050 50 78 Persian Orange (Перський Помаранчевий)RAL Classic: 2004 ПомаранчевийPantone: 173 173 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Бордюр 0,8x60 Paint Matita Arancio - Paint - HPNM13 з колекції Paint Herberia