

Керамічна плитка Плитка (80x80) 808M9RZ Antracite R.11Rett. L - Terzo Tempo з колекції Terzo Tempo Viva виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (80x80) 808M9RZ Antracite R.11Rett. L - Terzo Tempo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 7456. |
Плитка (80x80) 808M9RZ Antracite R.11Rett. L - Terzo Tempo з колекції Terzo Tempo Viva може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (80x80) 808M9RZ Ентресіт Р.11ретт. Л Тарзо Темпо з колекції Тарзо Темпо Вівєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (80x80) 808M9RZ Антракіте Р.11ретт. Л Терзо Темпо з колекції Терзо Темпо Віва". Виробник цієї плитки Viva може бути помилково написаний як Viva, Viv, Вівєй, Віва і навіть як Мшмф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Viva |
| Серія | Terzo Tempo Viva |
| Найменування 2 | 808M9RZ AntraciteR.11Rett.L |
| Колекція | Terzo Tempo |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Артикул виробника | 808M9RZ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка (80x80) 808M9RZ Antracite R.11Rett. L - Terzo Tempo з колекції Terzo Tempo Viva