

Керамічна плитка Плитка (80x80) 88843 Brenta Rett. - Transalp з колекції Transalp Monocibec виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (80x80) 88843 Brenta Rett. - Transalp найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка (80x80) 88843 Brenta Rett. - Transalp з колекції Transalp Monocibec може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (80x80) 88843 Брентєй Ретт. Тренсолп з колекції Тренсолп Моносібек", на неправильно прочитаном як "Плитка (80x80) 88843 Брента Ретт. Трансалп з колекції Трансалп Монокібес". Виробник цієї плитки Monocibec може бути помилково написаний як Monocibec, Моносібек, Монокібес і навіть як Ьщтщсшиус, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Monocibec |
| Серія | Transalp Monocibec |
| Найменування 2 | 88843 BrentaRett. |
| Колекція | Transalp |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 49,92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 88843 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка (80x80) 88843 Brenta Rett. - Transalp з колекції Transalp Monocibec