

Керамічна плитка Плитка (5.8x23.8) 760073 Muretto 3DWhite - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (5.8x23.8) 760073 Muretto 3DWhite - Skyline Matiere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.8см і довжина плитки дорівнює 23.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Плитка (5.8x23.8) 760073 Muretto3DWhite - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (5.8x23.8) 760073 Muretto3DWhite Скйлін Метір з колекції Скйлін Метір Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка (5.8x23.8) 760073 Muretto3DWhite Скюліне Матіере з колекції Скюліне Матіере Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.8 × 23.8 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Skyline Matiere Settecento |
| Найменування 2 | 760073 Muretto3DWhite |
| Колекція | Skyline Matiere |
| Ефект | 3D |
| У палеті м.кв. | 28,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,588 |
| Товщина | 13 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.588 м.кв. (43 шт.) |
| Штук в упаковці | 43 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 760073 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (5.8x23.8) 760073 Muretto 3DWhite - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento