Декор (5.8x23.8) 760089 Muretto Carton White - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento



Керамічна плитка Декор (5.8x23.8) 760089 Muretto Carton White - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (5.8x23.8) 760089 Muretto Carton White - Skyline Matiere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.8см і довжина плитки дорівнює 23.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Декор (5.8x23.8) 760089 Muretto Carton White - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Декор (5.8x23.8) 760089 Мєретто Картон Віт Скйлін Метір з колекції Скйлін Метір Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Декор (5.8x23.8) 760089 Муретто Картон Вхіте Скюліне Матіере з колекції Скюліне Матіере Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.8 × 23.8 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Skyline Matiere Settecento |
| Найменування 2 | 760089 MurettoCartonWhite |
| Колекція | Skyline Matiere |
| У палеті м.кв. | 28,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,588 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.588 м.кв. (43 шт.) |
| Штук в упаковці | 43 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 760089 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (5.8x23.8) 760089 Muretto Carton White - Skyline Matiere з колекції Skyline Matiere Settecento