

Керамічна плитка Плитка (30x45) 3121E551A1 Illusion Mix Preto Nat - Illusion з колекції Illusion Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x45) 3121E551A1 Illusion Mix Preto Nat - Illusion найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (30x45) 3121E551A1 Illusion Mix Preto Nat - Illusion з колекції Illusion Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x45) 3121E551A1 Ілажіон Мікс Прето Нет Ілажіон з колекції Ілажіон Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x45) 3121E551A1 Іллусіон Мікс Прето Нат Іллусіон з колекції Іллусіон Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 45 см |
| Вага | 23.2 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Illusion Revigres |
| Найменування 2 | 3121E551A1 IllusionMixPretoNat |
| Колекція | Illusion |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,5 |
| Товщина | 9.2 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 3121E551A1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,50,12) HEX: #1f1f0f RGB: 31, 31, 15 | RAL Design: 110 30 20 Nori Seaweed Green (Чорно-Зелена Водорість Норі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 5743 5743 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (30x45) 3121E551A1 Illusion Mix Preto Nat - Illusion з колекції Illusion Revigres