

Керамічна плитка Плитка (30x45) 3100E571A1 Illusion Vermelho Nat - Illusion з колекції Illusion Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x45) 3100E571A1 Illusion Vermelho Nat - Illusion найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3027 Малиново-червоний Pantone 187. |
Плитка (30x45) 3100E571A1 Illusion Vermelho Nat - Illusion з колекції Illusion Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x45) 3100E571A1 Ілажіон Вармело Нет Ілажіон з колекції Ілажіон Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x45) 3100E571A1 Іллусіон Вермелхо Нат Іллусіон з колекції Іллусіон Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 45 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Illusion Revigres |
| Найменування 2 | 3100E571A1 IllusionVermelhoNat |
| Колекція | Illusion |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,5 |
| Товщина | 9.2 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 3100E571A1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(354,83,71) HEX: #b51f2e RGB: 181, 31, 46 | RAL Design: 030 40 60 Emperor Cherry Red (Червона Імператорська Вишня)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 187 187 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (30x45) 3100E571A1 Illusion Vermelho Nat - Illusion з колекції Illusion Revigres