

Керамічна плитка Плитка (30x30) 3111129411 Fashion Cinza Rectificado - Fashion з колекції Fashion Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x30) 3111129411 Fashion Cinza Rectificado - Fashion найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (30x30) 3111129411 Fashion Cinza Rectificado - Fashion з колекції Fashion Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x30) 3111129411 Феен Сінзєй Ректіфікейдо Феен з колекції Феен Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x30) 3111129411 Фашіон Кінза Рестіфікадо Фашіон з колекції Фашіон Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Fashion Revigres |
| Найменування 2 | 3111129411 FashionCinzaRectificado |
| Колекція | Fashion |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.8 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3111129411 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (30x30) 3111129411 Fashion Cinza Rectificado - Fashion з колекції Fashion Revigres